Půjčka na míru

Partneři

Výhodná půjčka

Půjčka do 24 hodin ihned

Máte-li zájem o sjednání výhodné půjčky bez registru, vyplňte tento online formulář. Vyřízení naší půjčky je snadné a rychlé. Peníze můžete mít ihned k dispozici:

Podmínky půjčky

Jak získat peníze

První krok půjčky

Vyplňte tento jednoduchý formulář. Nezapomeňte vyplnit všechny údaje označené hvězdičkou

Druhý krok půjčky

Vyčkejte na kontakt našeho speciality. Ozve se vám na zadané telefonní číslo během krátké doby

Třetí krok půjčky

Domluvíte si osobní schůzku, kde dojde k podepsání smlouvy

Čtvrtý krok půjčky

Peníze dostanete ihned, během osobní schůzky a můžete je začít utrácet

Ferratum půjčka

Zajímavé informace

Půjčka do 24 hodin ihned

Přehledné srovnání půjček online

Půjček online, tedy nabízených na internetu, je nepřeberné množství. Malé, velké, krátkodobé, dlouhodobé, výhodné, nebo absolutně nevýhodné. V tomto výčtu bychom mohli pokračovat na několik stránek. Jenže jaké půjčky jsou opravdu nejlepší? V tomto článku jsme pro vás srovnali nejoblíbenější půjčky online. Srovnání půjček bude na základě částky, kterou si můžete půjčit, doby, za kterou částku budete muset splatit a poplatků, které za danou půjčku následně zaplatíte.

Půjčky online od zaplo.cz

Při srovnání půjček se nejdříve podíváme na půjčky společnosti Zaplo.cz. Ta se v posledních dnech těší veliké oblibě, velké mediální propagaci a tudíž i spoustě nových zákazníků. Pokud si u společnosti zaplo.cz půjčujete poprvé, můžete si zažádat o částku až maximálně 5 000 korun. Minimálně vám společnost nabídne 500 korun, což může pomoct pro aktuální malé finanční problémy. Částku můžete splatit už za jeden den. Nejdéle ji však můžete držet po dobu třiceti dnů, pak už ji musíte vrátit. V neposlední řadě nebudete za tuto půjčku platit žádné poplatky navíc, a to ani za vyřízení, vyplacení, nebo splacení. První půjčka je totiž u zaplo.cz zcela zdarma.

Půjčky online od ferratum.cz

V našem srovnání půjček nemůžeme opomenout ani půjčky online od ferratum.cz. I tato společnost se těší velké oblibě a tudíž spoustě klientů. A v čem tkví její kouzlo? Půjčit si můžete opět od pěti set korun až do maximálně deseti tisíc, a to už i u první půjčky. Navíc, pokud si půjčíte částku 1 000 nebo 2 000 korun, nebudete platit žádné poplatky. Doba splatnosti je u této společnosti o trochu delší, a to od sedmi až pětačtyřiceti dnů. Úroková sazba je následně vypočtena podle doby, na kterou si půjčku budete sjednávat. Platí zde pravidlo, že čím kratší doba, tím menší splacená částka.

Půjčky online od Click Credit

Ve srovnání půjček se nakonec zaměříme na půjčky online od společnosti Click Credit. Ta se těší velké oblibě zejména studentům, kterých každoročně přibývá. Půjčit si zde můžete od jednoho tisíce až do 4 999 korun. Doba splácení je u této firmy pevně stanovená, a to na období třiceti dnů. V neposlední řadě jsou poplatky, které budete bezpodmínečně platit, a to u jakékoliv výše půjčky.

Online žádost o půjčku

Reference

Reference půjčky - Jana Černá, Ostrava Poruba

Jana Černá, Ostrava Poruba
Půjčila jsem si 20.000 Kč a jsem spokojená. Oceňuji především profesionální přístup a poctivé jednání. Peníze jsem měla do druhého dne. Neplatila jsem nic předem. Díky této půjčce jsem si mohla dopřát hezkou dovolenou s dětmi.
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Dalibor Jech, Praha Vysočany
Půjčka 30.000 Kč na opravu rozbitého auta mi velmi pomohla vyřešit velký problém. Nevěděl jsem, kam už bych se měl obrátit, a tady mi pomohli získat peníze. Půjčka byla vyřízená ještě v ten samý den a já měl po starostech.
celá reference

Užitečné odkazy